Informacja w sprawie pobierania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi
W związku z występującą obecnie w Polsce sytuacją epidemiologiczną wynikającą z zagrożenia koronawirusem, Burmistrz Miasta Sompolno informuje, że sołtysi sołectw: Belny, Biele, Kolonia Lipiny, Lubstówek, Marcjanki, Marianowo, Ośno Górne, Przystronie i Mostki w miesiącu kwietniu nie będą pobierać opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dlatego prosi się mieszkańców wyżej wymienionych sołectw o dokonywanie wpłat na indywidualne konta bankowe za pośrednictwem banków, poczty lub bankowości elektronicznej. Państwu, którzy nie korzystali z tej formy płatności przypominamy, że ostatnim dokumentem, na którym widnieje konto bankowe jest zawiadomienie o zmianie stawki, które było wysyłane na przełomie lutego i marca 2020 r.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.